Bir adım daha ileri Tarihçe

Kurulduğu yıldan itibaren dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten mk grup, 90'lı yıllardan itibaren hem kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır.2009 yılından itibaren ‘’ Hayata Değer Katmak’’ misyonu ile markalaşmaya giden bugün başta inşaat sektörü olmak üzere bir çok alanda hizmet veren bir şirketler topluluğuna dönüşmüştür.

mk grup mühendislik/inşaat, konut geliştiricileri arasında üretkenliğiyle dikkat çeken ve kurumsallaşmaya önem veren bir firma. Bir aile şirketi olma özelliğini taşıyan firmamızın grup içindeki yansıması aile kavramıdır.

Bugüne kadar irili ufaklı bir çok projeye imza atan, mk grup aynı zamanda manisa’nın da ilk yatırımcılarındandır. Son zamanlarda Manisa gayrimenkul sektörüne gerek taahhüt alanında , gerekse markalı ofis ve rezidans konut sahasında çok sayıda proje geliştiren mk grup“Hayata Değer Katmak” misyonu ile   geliştirdiği yaşam ve yatırım değeri çok yüksek konut projeleri ile adından söz ettiriri oldu.