Neden mk grup

mk grup, metrekarelerle değil, santimetrekarelerle çalışarak, insanlar için ince düşünülmüş yerler, yaşama alanları tasarlayan bir marka olmayı hedefliyor.

mk grup , insanlığın hak ettiği değeri özümseyen ve onlar için yapılar inşa etmenin anlamını, önemini bilenler tarafından kuruldu. Ortak anlayış , şirket yapısına ve kimliğine yansıdı; yapılmayanı yapmak, zamanın bir adım önünde olabilmek adına sağlam yapılarda yerini aldı.

mk grup , yaptığı işe sadece bir teknik detay olarak değil, ruhsal,anlamsal, insana ait değerleri içinde barındıran bir bütün olarak bakmayı seçti. Değişmeyen, özünü oluşturan değerlerin üzerine kendi ideallerini koydu. Bu ideallerinde bilgisini, son teknolojiyi, deneyimin yadsınamaz gücünü ve tasarım yetisini temel olarak kullandı.

mk grup İnşa edildiği her yerde, isminin, değişimin, yeniliğin ve yepyeni zevklerin mimarı olarak algılanmasını sağladı. İnşa ettiği her yapıda, sorumluluğunun bilinciyle sağlamlığı esas kıldı; kalite ve güveni ödün vermeden gerçekleştirdi.

mk grup Bugün, insana ve işine duyduğu özen; evi kalesi olarak algılayanları, onun gücüne inananları, yaşama pozitif bir pencereden bakmayı bilenleri, standartların üzerinde en iyisini yaşamak isteyenleri bir araya getiriyor.